Když už tak dlouho trvají potíže s kuchyní, ve které se dá tak akorát zmrzačit, nemyslíte, že by bylo záhodno něco s tím udělat? Něco nestačí. Prostě to chce renovaci kuchyně, a basta!
jablka v míse.jpg
Zapomeňte na všechny podružné investice a vytyčte si svůj cíl!
A tím cílem nebude nic jiného, než nová, krásná, prostorná a elegantní kuchyně.
·         Kuchyně, kde je místo pro všechno náčiní i potraviny.
·         Kuchyně, kde je všechno při ruce.
·         Kuchyně, která má všechny náležitosti kuchyně moderní a útulné zároveň!
Ale kde na to vzít a nekrást, viďte?
Je jednoduché získat úžasnou představu o kuchyni, která je zobrazena v katalogu. Jenže finanční prostředky nejsou zrovna pohromadě tak, abyste mohli jít a objednat si novou kuchyni. Jde o to, jak moc ji chcete. Chcete ji vážně hodně? A je důvodem hlavně její potřebnost? Potom máte několik možností, jak ji zafinancovat.
1.       Dejte dohromady své úspory a zkuste se s výrobcem domluvit na pravidelných splátkách zbývající částky peněz. Třeba bude mít výrobce spojení s poskytovateli úvěrů.
2.       Vezměte si úvěr na celou kuchyni, třeba od nebankovního sektoru, který nepožaduje předkládání spousty dokladů, třeba o výši příjmu. A naspořené peníze využijte jinak.
Rozhodně ale neustupujte od své představy. Uvědomte si, že taková investice bude už na celý život. A to se rozhodně vyplatí!
dřez u okna.jpg
Bude to vážně senzační.
Jenom představa, jak šuplíky samy zajíždějí do svých pozic na perfektních pojezdech, je skvělá. Jakého přehledného pořádku získáte drátěným systémem ve skříňkách. A co teprve zašupovací potravinová skříňka, která poskytuje tolik místa, a dostanete se k potravinám ze dvou stran. Už nebudete muset vyndávat mouku a strouhanku, abyste se dostali k cukru. Už nebudou žádné skřípnuté prsty, uražené malíčky a protivné modřiny od nedovřených šuplíků.
Tak na nic nečekejte a podnikněte první kroky k nové kuchyni!