Stylů oblíkání je spousta. Ty jdou ještě rozdělit na různé podstyly oblékání, takže v podstatě pak dostanete několik desítek možností, jak můžete svůj styl nazývat. Pokud si všechny styly projdete, určitě se vám podaří najít ten pravý, na kterém poznáte, že už teď se do něj stylizujete, aniž byste se o to účelně snažili. Podívejme se tedy na přehled základních i méně obvyklých stylů.

Klasický styl

Tento styl je velmi elegantní. V oblékání využívá jednoduchosti, čistoty, takže tu neuvidíte žádné divoké vzory a potisky a jednoduchých linií. Neřídí se příliš nejnovějšími trendy, spíše zůstává věrný své osvědčené klasice. Nejčastěji využívá oblečení z látek jako je bavlna, vlna, hedvábí nebo kašmír.

žena

Rockový styl

Rockový styl je provokativní a je k vyjádření stylu nepřispívá pouze oblečení, ale také vlasy, make-up, nehty a další doplňky. V šatníku někoho, kdo má rád tento styl převládá černá barva. Oblečení je výrazné, z různými designovými ozdobami a potisky. Oblíbená látka je kůže.

Romantický styl

Velmi dívčí styl, který podtrhuje ženskost. Barvy, které se objeví v šatníku také ženy jsou spíše světlejší, pastelové až neutrální. Oblíbené látky jsou hedvábí, šifon a měkká bavlna. Kalhoty v tomto stylu moc nehledejte, tento styl charakterizují spíše šaty a sukně. Často jsou na nich romantické potisky, jako květiny nebo jsou zdobené krajkou. Šperky a doplňky jsou spíše jemné.

šaty

Casual styl

Jeden z nejčastěji nošených stylů. Zakládá si na své pohodlnosti a jednoduchosti. Můžete v něm vyrazit prakticky kamkoliv během dne, pokud se nejedná o nějakou speciální akci. Oblíbenými kousky bývají džíny různých střihů, trička s výstřihem do V, mikiny nebo svetry. Oblíbené barvy bývají černá, tmavě modrá, šedá.

Našli jste se v nějakém z těchto stylů? Pokud ne, hledejte dál, prozkoumejte všechny styly a uvidíte, že objevíte ten svůj. Pro nákup oblečení ve vámi požadovaném stylu zvolte nějaký obchod či e-shop s velkým výběrem oblečení, jako je třeba e-shop About You. Pro nákup můžete využít About You slevové kódy 25.