Já si myslím, že dnešní doba přeje počítačům a také dnešní doba přeje připraveným. Jinak si nedokáži představit, že mnoho lidí stále chce mít luxusní a drahé počítače. Nejde tak ani o to, aby to bylo drahé, ale v poslední době je tady už známo, že když si koupíte něco drahého, že to znamená, že je to automaticky něco hodně kvalitního. Abych se přiznala, tak ve většině případů tohle je pravda, protože je logické, že když si koupíte něco opravdu perfektního nebo vytuněného, tak to nebude zadarmo. Nebude to stát pár stovek. A protože můj bratr má strašně rád Apple výrobky, tak si pořídil Apple, takový krásný MacBook, který stál třicet osm tisíc korun.

Apple má kvalitní výrobky.

Když jsem slyšela tuhle cenu, tak se mi úplně zatmělo před očima. Jak může někdo dát takovouto sumu za počítač? Byla jsem docela v šoku, ale zase jsem si řekla, že když on o tomhle snil poslední dva nebo tři roky, tak je logické, že si tohle potom pořídí. Není na škodu, když si člověk pořídí to, o co má zájem anebo co ho baví. A když mého bratra baví opravdu drahá technika nebo jiné elektro, tak absolutně potom nechápu, proč bych si tohle také bratr nemohl pořídit? Já zase mám opravdu hodně kosmetiku, a to nikdo nevyčítá.

Bratr miluje značku Apple.

Když samozřejmě kolikrát mi máma už řekla, že nemusím kupovat krémy, které třeba stojí dva tisíce korun. Ale abych se vrátila zpátky k technice a k počítačů, tak i já mám doma počítač. Sice nestál tolik peněz, co za to dal bratr, ale vážně mi počítač stačí. Já totiž notebook anebo počítač využívám pouze jenom na filmy anebo na online nakupování a jinak v tom nic nedělám. Můj bratr má právě MacBook na to, že tam pracuje anebo také ještě studuje. Navíc si ho koupili se svou partnerkou napůl, takže nemá každý svůj počítač anebo notebook a mají ho dohromady. Holt, když máte drahou věc a nemáte peníze, tak se musíte také s někým podělit.