Zábradlí a schodiště najdete na všech patrových budovách, kde musí být díky bezpečnosti a hlavně kvůli pádu. Zábradlí však neplní pouze bezpečností funkci, ale také tu estetickou, která doplňuje celý interiér domu. Pokud už na domě doděláváte závěrečné práce a nevíte, jaké zvolit zábradlí, zkuste se pozastavit nad dřevem. Dřevěné zábradlí na schody, se dělá už spousty let. Nyní je však díky technologii daleko více propracované a můžete si vybrat z mnoha druhů materiálu i provedení.

zábradlí (4)

Každý z nás si ve svém domě chce udělat vše po svém a nejlépe tak, aby mu to co nejvíce vyhovovalo. Není ani divu, pokud stavíte rodinný dům, nejspíše čekáte, že v něm už budete bydlet do konce svých dnů. Proto také zaleží i na zábradlí a ostatních detailech, které do domu chcete. Přece jenom ho chcete mít krásný a útulný podle svých představ.

Pokud se rozhodnete udělat zábradlí ze dřeva, určitě neprohloupíte. Zábradlí se vyrábí hned v několika barevných variací. Ať už se rozhodnete pro dub, buk, borovici, javor, nebo jiné dřevo, zaručeně se bude lesknout a bude dokonale zapadat do vašeho interiéru. Šprušle si navíc můžete vybrat hned z několika variací a to kulaté, hranaté a mnoho zaoblených tvarů, které firma nabízí. Díky moderním lakům se můžete těšit dlouhé životnosti a to bez nějakého velkého ošetření.

zábradlí (2)

Firma se také zabývá výrobou dveří a kompletního vybavení interiéru. Od obložení stěn a stropů až po zmíněné schody a zábradlí. Na webových stránkách se můžete podívat hned na několik návrhů dveří, ale také na dětský nábytek, či na židle a křesla. Firmě můžete také poslat nezávaznou poptávku, na kterou Vám v krátkém čase odpoví.

Pokud se tedy rozhodujete, že si pořídíte zábradlí do nového domu ze dřeva, zkuste vsadit na tuto firmu. Zaručeně nebudete litovat a jejich práce bude dlouhé roky ve vašem domě skvostem.