Na masivní posteli prožijete klidný spánek
Na masivní posteli prožijete klidný spánek

Velmi rušivým elementem během našeho spánku bývají zpravidla zvuky, které naše postel uprostřed noci vydává. Není to ovšem nic, co by bylo zcela přirozené a neměli byste tomu věnovat vaši pozornost. V závislosti od toho, jakému dřevu a jeho kvalitě dáte přednost, bude i váš spánek komfortní nebo naopak neuspokojivý.

Investice do masivního dřeva má tedy velký podíl na tom, abyste se nemuseli probouzet a kvalitu vašeho spánku zdvojnásobí. Vyměňte vaši manželskou postel v ložnici za novou, která se postará o to, abyste si na dlouhé roky odpočinuli tak, jak si to i přejete. Naše nabídka dřevěného nábytku vám tohoto cíle pomůže dosáhnout.

postel v hoteli

1)Na velikosti záleží

To, pro jakou velikost se rozhodnete, bude mít vliv i na komfort během vašeho spaní. Do ložnice se nejvíce hodí dřevěná postel 180 x 200, která nabídne dostatek prostoru oběma partnerům tak, aby se vzájemně neomezovali a neokrádali o místo, které potřebují k jejich pohodlí.

Rozměr, který je nejen nejčastější volbou, ale i praktickým řešením do každé ložnice vám pomůže probouzet se s jistotou, že jste se dobře a komfortně vyspali, proto jeho volbu nijak nepodceňujte.

2)Kvalita dřeva musí mít dlouhou životnost

Na trhu se můžete setkat s různými typy dřeva, které se od sebe liší svou tloušťkou, sílou, ale i odolností. Jeden druh ovšem mezi nimi vyčnívá a už od nepaměti se považuje ze výhodnou investici, která vám poskytne luxus. Řeč je o masivu, se kterým se můžete setkat v celé naší nabídce postelí. Na jejich výrobu používáme to nejodolnější dřevo, které má velké požadavky na jeho kvalitu a životnost.

postel v ložnici

3)Odstín dodá nábytku šmrnc

Všichni máme svůj osobitý pohled na to, co je moderní nebo stylové. Z toho důvodu se u nás můžete setkat s velmi pestrou nabídkou odstínů dřeva, ale i barevných variant, které budou v jakémkoliv interiéru vypadat elegantně.

Rozhlédněte se v sortimentu našeho masivního nábytku a pořiďte si do ložnice postel, které nic důležitého chybět nebude. Protože je to právě nábytek, co dodává domovu kouzlo a šmrnc.

4.5/5 - (2 votes)