Velmi rušivým elementem během našeho spánku bývají zpravidla zvuky, které naše postel uprostřed noci vydává. Není to ovšem nic, co by bylo zcela přirozené a neměli byste tomu věnovat vaši pozornost. V závislosti od toho, jakému dřevu a jeho kvalitě dáte přednost, bude i váš spánek komfortní nebo naopak neuspokojivý.

Investice do masivního dřeva má tedy velký podíl na tom, abyste se nemuseli probouzet a kvalitu vašeho spánku zdvojnásobí. Vyměňte vaši manželskou postel v ložnici za novou, která se postará o to, abyste si na dlouhé roky odpočinuli tak, jak si to i přejete. Naše nabídka dřevěného nábytku vám tohoto cíle pomůže dosáhnout.

postel v hoteli

1)Na velikosti záleží

To, pro jakou velikost se rozhodnete, bude mít vliv i na komfort během vašeho spaní. Do ložnice se nejvíce hodí dřevěná postel 180 x 200, která nabídne dostatek prostoru oběma partnerům tak, aby se vzájemně neomezovali a neokrádali o místo, které potřebují k jejich pohodlí.

Rozměr, který je nejen nejčastější volbou, ale i praktickým řešením do každé ložnice vám pomůže probouzet se s jistotou, že jste se dobře a komfortně vyspali, proto jeho volbu nijak nepodceňujte.

2)Kvalita dřeva musí mít dlouhou životnost

Na trhu se můžete setkat s různými typy dřeva, které se od sebe liší svou tloušťkou, sílou, ale i odolností. Jeden druh ovšem mezi nimi vyčnívá a už od nepaměti se považuje ze výhodnou investici, která vám poskytne luxus. Řeč je o masivu, se kterým se můžete setkat v celé naší nabídce postelí. Na jejich výrobu používáme to nejodolnější dřevo, které má velké požadavky na jeho kvalitu a životnost.

postel v ložnici

3)Odstín dodá nábytku šmrnc

Všichni máme svůj osobitý pohled na to, co je moderní nebo stylové. Z toho důvodu se u nás můžete setkat s velmi pestrou nabídkou odstínů dřeva, ale i barevných variant, které budou v jakémkoliv interiéru vypadat elegantně.

Rozhlédněte se v sortimentu našeho masivního nábytku a pořiďte si do ložnice postel, které nic důležitého chybět nebude. Protože je to právě nábytek, co dodává domovu kouzlo a šmrnc.