Musím říct, že bazény jsou v dnešní době velmi populární. Bazény Bazenygluc jsou v poslední době taky velmi velký rozkvět. Já sama mám doma dva bazény. A vy se nyní jistě divíte, proč mám doma dva bazény. První bazén mám velký. Druhý bazén je malý. A nyní už asi jistě víte, proč to tak mám s bazény. Ano, máte pravdu. Velký bazén je můj, tedy ne jenom můj. Velký bazén je můj, mého manžela, ale taky tam občas chodí děti. Ale to pouze jenom pod dohledem. Já mám totiž ještě malý bazén, který je vysoký pouze třicet centimetrů. Dětem je už v šest a sedm let, takže v malém bazénu nemusí být tak pod přísným dohledem. Samozřejmě, ale že v bazénu děti nejsou stále samy. My třeba s manželem sedíme na balkoně anebo jdu vařit. Takže na děti občas kouknu.

Hry v bazénu děti baví.

Ovšem ale do velkého bazénu děti mohou, pouze když tam jsme my anebo když jsme my dospělí na zahradě. Opravdu bych si nevzala na triko, kdyby se stala pohroma. To bych si vyčítala a asi bych to nepřežil. Nicméně se ale o tom raději bavit nebudu. Budu se bavit o kráse a využití bazénu. bazény se využívají hlavně v létě, to je logické. Já sama jsem si nedokázala představit život, aniž bych neměla bazén. Je to moje velká záliba. Jako dítě na základní škola jsem závodně plavala. Takže je jasné, že mám k bazénu a plavání velmi blízko.

Bez bazénu není léto.

Mám taky pár diplomů ze základní školy za plavání. A protože mám ráda své děti, tak moje nejstarší dítě chodí na plavecký kurz. Nejmenší dítě se toho bojí. Takže ho do ničeho nenutím. Ono si jistě zvykne. Když se takhle hezky koupe v bazénu, v tom malém bazénu, tak je jisté, že si časem udělá i lásku k plavání. Myslím, že to bude velmi brzo. Nechci ale nikdy nikoho k ničemu nutit, mě se tento přístup nelíbí. Myslím, že nucení do něčeho vzbudí v dotyčném jenom odpor a u dítěte to platí jistě dvojnásob. Trpělivost růže přináší.