Znáte to, pokud se vydáte ven za vašimi oblíbenými sportovními aktivitami, počasí bývá často nevyzpytatelné, a i když před vaším odchodem byla modrá obloha bez mráčku, za pár hodin může být všechno jinak. A naopak, těšili jste se na příjemné ovzduší pod mrakem a najednou je nesnesitelné vedro.

podprsenka

Pro takové případy je potřeba se vybavit kvalitním oblečením, které vás nezradí a poskytne vám žádoucí ochranu před prochladnutím a před nepříjemným a nadměrným pocením. Pořiďte si mezi sportovci i dalšími milovníky pohybu na čerstvém vzduchu oblíbené funkční prádlo craft a můžete se spolehnout na maximální ochranu a pohodlí za každého počasí, za každé sportovní aktivity.

NA SPORT I TURISTIKU

Jestliže pravidelně vyrážíte za sportovními aktivitami nebo turistikou, pak pro vás bude funkční prádlo to pravé ořechové. Skvěle se vám bude sportovat nebo podnikat různé túry v letním horkém počasí, když si na sebe obléknete tričko z chladivého materiálu, které odvádí pot z těla, je tenké a příjemné na těle. Pro mrazivé zimní dny, ve kterých se vydáte na lyžovačku vám zase přijdou vhod přiléhavé legíny a tričko s dlouhým rukávem, které vám poskytnou tepelnou izolaci i v těch největších mrazech a vy se tak budete moci oddávat zimním radovánkám bez toho, aniž byste klepali kosu. Vaše tělo tak zůstane v teple, i když se momentálně nebudete hýbat. Nehrozí vám tak prochladnutí třeba při čekání ve frontě na vlek.

sport

Funkční oblečení neboli termoprádlo od známé sportovní značky se vám bude hodit při různých aktivitách a sportech. Ve vašem šatníku by tedy určitě nemělo chybět. V létě oceníte jeho chladivé a na tělo příjemné materiály, v zimě zase oceníte tepelnou izolaci. Toto značkové oblečení vám poskytne přesně to, co hledáte a splní i ty nejnáročnější požadavky na různé outdoorové fyzické aktivity.