Když má člověk po ruce vždycky přesně to, co potřebuje, pak je život mnohem, mnohem snazší. Navíc, je dobré vědět, že si nemusíte hned všechno kupovat, když si to můžete půjčit.

Vezměte si například situaci, kdy potřebujete přepravit opravdu velký náklad. To se vám může snadno stát, když se stěhujete na novou adresu, když vybavujete nový dům nábytkem, rekonstruujete chalupu, potřebujete převézt velký spotřebič z obchodu domů, anebo vám prostě na čas selže firemní automobil, a nezbývá, než ho nechat na pár dní v opravně. Co teď? Pronajměte si dodávku! Kde jinde, než v půjčovně dodávek Praha!

Takový pronájem vám přijde vhod v celé škále různých životních situací, protože žádná omezení, co můžete ve vozidle vozit, a co už ne, neexistují. Takže do nákladního prostoru hravě naskládáte třeba i to, co byste do vlastního automobilu nikdy nedali, třeba proto, že byste měli obavy o poničení jeho interiéru. Vozit můžete jak stavební materiál, tak stroje, a třeba i velké spotřebiče. Ať už to však bude jakkoli, tak máte jistotu, že vždy, když si vůz pronajmete, tak bude v té nejlepší kondici – vždy bude čistý a v perfektním provozním stavu.

lodni kontejnery

Na všechna vozidla určená k pronájmu se můžete spolehnout. Jsou to spolehlivé značky od osvědčených výrobců, které procházejí pravidelnou servisní kontrolou. Ovšem vzhledem k tomu, že nikdo nikdy nemůže vědět, co ho na silnici potká, získáte v rámci ceny pronájmu zdarma i prémiovou asistenční službu, která je vám vždy po ruce, ať už cestujete přes den, anebo v noci.

nakladani do dodavky

Navíc, bonusů, na které se můžete těšit, je mnohem více. Jmenujme téměř neomezený počet kilometrů a aktuální dálniční známku v ceně. Možnost parkování osobního automobilu v hlídaném areálu firmy. Možnost vyzvednutí na dohodnutém místě anebo využití služeb profesionálního řidiče. A v případě potřeby i stěhovací vybavení, které je vám k dispozici.