Existuje spousta plemen psů, která jsou opravdu nádherná. Mezi tyto plemena patří dokonce i Akita Inu.

Pokud byste o štěně této rasy měli zájem, pak je potřeba počítat s tím, že vás to nevyjde jen na pár korun. Rozhodně to za to ale stojí.

Pes je tou nejlepší investicí vůbec. Ten, kdo říká, že ne, neví, jak skvělý je takový čtyřnohý kamarád.

pes Akita Inu

Tam, kde právě pes chybí, to jde skutečně poznat. Mnohdy ti, kteří psa nemají, bývají častěji v depresích a také mívají větší strach o svou bezpečnost.

Jestliže tedy psa nemáte, zkuste se zamyslet nad tím, jestli byste si jej neměli pořídit. Něco takového by do vašeho života skutečně mohlo přinést radost, která je potřeba.

Akita Inu je plemeno opravdu úžasné a tak se tedy nemůžeme divit tomu, že vyhrává soutěže po celém světě.

Jestliže byste rádi měli takového psa doma, pak jediným místem, kde si jej můžete pořídit, je chovatelská stanice. Málokdy se stane, že by se někomu poštěstilo a narodila se mu štěňata tohoto plemene.

Jedná se o rasu papírovou, což některé může v určitých věcech utvrdit.

Asi neexistuje rasa, která by byla tolik přátelská. Je ale potřeba počítat s tím, že bude potřeba mu věnovat pozornost. Rozhodně to není jen tak.

Akita je zvyklá, že se velice často učí novým kouskům a tak bude potřeba jí nějaké ty nové kousky učit.

Pokud byste se chtěli podívat na nějaké ty fotografie z výstav těchto psů, pak klidně můžete. Dají se velice snadno dohledat a to pomocí internetu.

Na výstavy nechodí pouze psi, ale také feny. Mnohdy naše feny https://kenichiai.com/nase-akity/feny/ mají větší úspěch, než by člověk čekal.

větší Akita Inu

Takové výstavy se jako divák můžete zúčastnit i vy. Bývají dokonce i v České republice. Vyhledejte si termín příští výstavy a zajeďte se podívat.

Pokud máte děti a vezmete je s sebou, jistě budou více než rády. Něco takového je zážitkem na celý život.

Jistě by se něco takového líbilo nejen jim, ale i vám.