Zaslechli jste už něco málo o tom, jak se v současné době roztrhl pytel s hrou, jakou je ta úniková? Nalezete ji v mnoha městech, a to nejen u nás, ale i v jiných státech, kde se stejně jako tady těší velké popularitě. Jestli však nemáte na vlastní kůži prožité to, jak probíhá a co vás v ní čeká, měli byste zavítat na exit game Praha, kde na vás čeká napětí, mnoho záhad, zábavy, ale i nápověd, kterých se můžete chytnout v případě, že nebudete vědět, jak se pohnout z místa.

symbol otazník

O co v exit game běží?

Hra o únik má zpravidla jeden cíl – dostat se z uzavřené místnosti ven ještě předtím, než uplyne čas, který je na hru určený. V Praze je to 75 minut, během kterých budete muset odhalit záhadu, která vás v ní uvěznila. Na přemýšlení sice nebude moc času, ale o to více se budete snažit a společně s vaším týmem spolupracovat.

Vzít si s sebou můžete minimálně jednoho hráče a maximálně čtyři lidi, abyste vytvořili tým, se kterým se pustíte do výzvy.

Záhada jménem Samara pokračuje

Chtěli byste vědět, kdo by za šíření kazety s dívkou jménem Samara mohl v případě, že by měl film „Kruh“ pokračování? Pokusit se o to můžete při hře se stejným názvem a v místnosti hledat různé indície, které vás navedou správným směrem.

  • Pokud vám však tento film nic neříká, měli byste si ho shlédnout z pohodlí domova, abyste se seznámili s tím, co vás při ní bude čekat.

otisk prstu

Dvojitý agent je oříškem i pro detektiva

Hra na agenta je sice lákavá, ale nijak jednoduchá. Při hře s názvem Dvojitý agent budete muset vyřešit, proč se váš kolega ztratil, jaké tajné zprávy ukrýval a kdo se postaral o to, že tuto záhadu budete muset vyluštit.

Zahrát si na detektiva můžete i v tyto nesmírně žádané hře, která už boří svět a zjistit, jak byste při ní obstáli vy s vaším týmem hráčů. Neváhejte a rezervujte si termín návštěvy, kde na to přijdete při vlastní zkušenosti, která pro vás bude nejen zábavou, ale i jistou výzvou.