Jste připraveni vydat se na cestu, která vám otevře dveře do světa bohaté kultury, rozvíjejícího se byznysu a neomezených příležitostí? Naučit se čínsky je vaše vstupenka k úspěchu v dnešním globalizovaném světě. Ptáte se proč? Tak čtěte dále!

čínština

Nejprve a především, čínština je jazykem více než 1,4 miliardy lidí, což z ní činí nejrozšířenější jazyk na planetě. Navíc je Čína ekonomickou velmocí s rychle rostoucím vlivem na globální scéně. Ať už jste nadějným podnikatelem, zkušeným profesionálem nebo studentem s velkými sny, znalost čínštiny a návštěva kurzů čínštiny může váš kariérní růst výrazně posílit.

Firmy po celém světě hledají jedince, kteří dokážou překonat kulturní a jazykovou bariéru, což z vás činí poklad na dnešním pracovním trhu. Ponořte se do čínské kultury, pokladnice historie, umění a filozofie. Od starobylých tradic jako kaligrafie a tai chi po moderní filmové šperky – čínská kultura je jak rozmanitá. Díky čínštině máte možnost toto bohaté dědictví zažít na vlastní kůži a ponořit se do světa záhad a úžasu.

pelican

Nač čekat?

Začněte svoji cestu čínským jazykem u PELICANA ještě dnes a vydejte se na cestu objevování, navazování kontaktů a prosperující kariéry. Svět netrpělivě očekává vaši jazykovou zdatnost, a výhody jsou neomezené. Nezmeškejte svou šanci stát se světovým občanem a zažít kouzlo Číny – zaregistrujte se na kurzy čínštiny hned teď!

Proč byste měli zvolit skupinové kurzy u PELICANA?

Lektory pro Vás vybírámepečlivě, na základě jejich praxe, vzdělání a zahraničních zkušeností a naše jasně žluté učebny vás budou motivovat k učení! Na konci takových kurzů čínštiny obdržíte osvědčení o absolvování kurzu od Jazykové školy PELICAN. Lekce probíhají v centru města Brna. Přátelské prostředí naší školy si můžete navíc provonět kávou nebo čajem z naší kuchyňky.

kurz jazyka

Přijímáme přihlášky do nového semestru jazykových kurzů!

Půlroční kurz obsahuje 20 lekcí, z nichž každá trvá 90 minut. Lekce probíhají jednou týdně v odpoledních a večerních hodinách v budově Jazykové školy PELICAN na adrese Lidická 9. Do otevřených kurzů je samozřejmě možné přistoupit kdykoliv během roku – cena kurzu bude adekvátně snížena.

Individuální kurzy

Preferujete individuální přístup a nejste fanouškem skupinových lekcí? To vůbec nevadí! Můžeme pro vás u nás v PELICANU připravit individuální kurz na míru. V rámci tohoto typu kurzů můžete také zvážit možnost online výuky. Jsme zde pro vás a vaše individuální potřeby!

Kontaktujte nás!

Veškeré informace najdetena našich webových stránkách – Skolapelican.com. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit přímo v kanceláři. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem jurasova@skolapelican.com.