Nejste spokojeni se vzhledem vašeho chrupu, protože vaše zuby nejsou srovnané pěkně vedle sebe? V současné době není vůbec těžké tento problém vyřešit a dosáhnout krásnějšího zevnějšku, po kterém toužíte. Zuby jsou totiž nepřehlédnutelnou částí vašeho těla a v nemalé míře ukazují všem kolem vás to, do jaké míry o sebe pečujete.

Navštivte tedy ortodoncii Praha a přesvědčte se, že rovnátka sluší všem a v každém věku.

křivé zuby

Konzultace s odborníkem

Na naší klinice vám poskytneme tu nejlepší péči, profesionální přístup a výsledky, které budou nepřehlédnutelné. Během vstupní prohlídky vám předložíte všechny důležité informace nejen o stavu vašeho chrupu, posouzení léčby, která by byla pro vás nejvhodnější, ale seznámíme vás i s druhy rovnátek, abyste měli představu o tom, co jejich nošení obnáší.

Zvolit si samozřejmě můžete sami to, jakému typu dáte přednost. V dnešní době se mnoho lidí odhodlá i k nošení neviditelných rovnátek, která jich během každodenního života nijak neomezují a nejsou v ústní dutině vidět. To však ještě neznamená, že kovová verze by byla neatraktivní a způsobovala vám potíže. Estetická rovnátka jsou důkazem toho, že líbit se nejen sobě, ale i vašemu okolí budete i s ozdobou na vašich zubech, která vám účelově pomůže za pár let dosáhnout viditelného zlepšení vašeho chrupu.

rovnátka na zuby

Bez dodržování dentální hygieny nepochodíte

Během ortodontické léčby je nutné dodržovat jisté zásady. Zvýšenou pozornost byste měli věnovat nejen pečlivému čištění vašich zubů, ale i dentální hygieně. Pomocí ní totiž bude péče o váš chrup s rovnátky úplná a předejdete i nadbytečným zákrokům u vašeho dentisty. V případě dodržování všech pokynů a se špetkou trpělivosti se za krátkou dobu setkáte s úspěšným srovnáním vašeho chrupu, který vám už nějakou dobu způsoboval jenom trápení.

Ortodoncie je totiž pro všechny, kteří mají problém s křivým zastoupením jejich zubů ta nejlepší cesta, jak si zvednout sebevědomí a upravit všechno do pořádku.