Jistě to znáte také. Po dlouhém dni v práci, nebo naopak po několika-hodinovém běkání kolem dětí, si jistě chcete odpočinout. Někdo relaxuje u knih, jiný nad sklenkou vína, další zase spánkem. Jednu věs máme ovššem všichni společnou. A to jsou videa. Ať už sledujete filmy, nebo seriály, zahraniční, či tuzemské, nebo raději dáváte přednost videím různých tvůrců, například z YouTube, Facebooku, TikToku, apod., každý z nás si tento relax čas od času rád užije. Někteří z nás pak tato videa sledují čistě pro zábavu, jiní se mohou vzdělávat, nebo jen tak odpočívat. Stejně tak má každý z nás jiné preference. Někdo rád dokumenty, jiný live-streamy, nebo třeba cestovní vlogy. V každém případě je však zklamáním, když je naše oblíbené video ze serveru smazáno, a to třebaže samotným autorem. Právě proto zde pro Vám máme řešení, díky kterému Vás toto zklamání již nikdy nepotká.

youtube

Řešením tohoto problému může být dowloader video, který, oproti ostatním serverům nabízejících stahování, zaručuje nejen perfektní a nezměněnou původní (zvukovou i obrazovou) kvalitu, ale také Vám dává jistotu, že stahovaný soubor neobsahuje vir, a samotné stahování nevyžaduje zdlouhavé vyhledávání, zda-li je vůbec soubor ke stažení dostupný. Proč? Jednoduše celý princip stahování funguje na zkopírovaném odkazu, který najdete nad právě shlédnutým videem. Poté, co jej zkopírujete, Vám stačí jediné kliknutí a pár vteřin trpělivosti. Jistotu bezpečnost a také zachování kvality máte také proto, že stahovaný soubor nebyl nikým jiným na server nahrán, tedy nevložil jej tam jiný uživatel, jako tomu bývá u ostatních serverů.

stahování

Ať už se tedy jedná o jakékoliv video, z jakéhokoliv webu, či platformy, můžete si daný obsah jednoduše stáhnout, a mít k němu tak přístup kdykoliv, i kdyby jej autor ze serveru smazal. Navíc pro jeho opětovné shlédnutí nebudete potřebovat žádný přístup k Wi-Fi, jelikož soubor bude uložen ve Vašem zařízení.