Ono vlastně na to, abyste se stali účastníkem autonehody ani auto mít nemusíte. Při vší smůle se vždy najde někdo, kdo udělá chybu a kapánek do vás šťouchne. Pokud je to málo a bez následků, nic se neděje. Ovšem pokud je to více a vy končíte v nemocnici…

Jako účastník nehody máte samozřejmě právo na odškodnění, pokud jste ovšem nebyli pod obraz a nezavinili to všechno vy. Takže vám bude vypočteno kolik byste měl dostat a vy z toho dostanete tak s bídou deset procent. Možná.

dálniční nehoda

Ony jsou tu totiž jisté instituce, které ještě i po těchto penězích rády sáhnou. Ale co máte dělat vy?

Momentálně čumíte ve špitále a proklínáte celý svět. A pokud víte, kolik peněz dostanete, je jisté, že proklínáte nějaké ty instituce navíc. Vůbec se vám není co divit, protože částky skutečně někdy bývají směšně nízké. A člověk se prý nemůže nijak bránit.

To si myslí každý, kdo se s něčím podobným potkal. Jenže ono to není tak docela pravda. Odškodnění po autonehodě je možné řešit i dále. A není potřeba se hned soudit.

rozbité auto

Ona existuje firma, či chcete-li společnost, která se vašeho problému ráda ujme a ve velké většině případů vám ty peníze, které vám stejně náleží, zajistí. Tato firma s tím má totiž velmi bohaté zkušenosti. Rozhodně nebudete jejich první případ. Většině svých klientů dokázali zajistit až trojnásobek částky, kterou obdrželi nebo měli obdržet původně. Na tuto firmu totiž žádné finty a podvůdky neplatí, oni znají většinu triků, které pojišťovna používá, a tak se s ní, jako s pojišťovnou, zaměstnanci firmy vždy rádi utkají.

První krok je však vždy na vás. Vy musíte začít vyjednávat, a proto je dobré poslat této společnosti mail, nebo jim zavolat. Když se pak spolu dohodnete, začne boj o vaše peníze, ve kterém bude pojišťovna roztržena na dva nebo více kusů a peníze bude muset vyplatit v plné výši. A vy budete mít dobrý pocit.