Pokud se ocitáte v situaci, kdy nedisponujete vyšší bonitou nebo nemůžete prokázat z jakéhokoliv důvodu příjem, není třeba zoufat. Finanční situaci i tak lze vyřešit.

kalkulace

Je mnoho důvodů, kdy zkrátka není možno prokázat příjem, týká se nejen fyzických osob, které jsou samostatně výdělečně činné, ale také jedinci, kteří jsou aktuálně v dlouhodobé pracovní neschopnosti apod.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je adekvátní pro všechny zájemce. Vhodné řešení v případě těžké životní situace. Výhodou je, že finanční prostředky lze použít k jakémukoliv účelu bez nutnosti uvést důvod. Rovněž eliminace dokládání prokazatelných výdajů.

Podstata tkví ve správné volbě poskytovatele

Vždy volte renomovaného poskytovatele, díky tomu tak získáte finanční produkt, který vám poskytne i jisté výhody. V takovém případě se lze spolehnout, že americká hypotéka bez dokládání příjmů je záležitostí bez nadměrné administrativní zátěže a poplatků předem. Garancí jsou transparentní podmínky, férový a profesionální přístup. Vše je bez nahlížení do registrů.

Možnost si rozložit dobu splácení až na čtyřicet let. Kdykoliv je možné tento dlouhodobý úvěr předčasně doplatit. Čerpat lze již od padesáti tisíc až po značně vysokou sumu. Vše se odvíjí od hodnoty zastavené nemovitosti. Překážkou pro získání hypotéky není ani exekuce.

Individuální sestavení nabídky dle vaší situace a možností. Předběžnou kalkulaci obdržíte již během několika minut. Smlouvu dostanete k prostudování a vše je s vámi před podpisem probráno a konzultováno.

Finanční hotovost lze použít na vyplacení exekucí, na splacení dluhů, investici do bydlení, do vzdělávání, na koupi nového automobilu, splnění si snu v podobě exotické dovolené apod.

schávleno

Bezkonkurenční rychlost v rámci vyřízení. Při urgentní záležitosti je reálná dohoda a připsání peněz na váš bankovní účet v den podpisu smlouvy. Prioritou je nízká úroková sazba. Pozitivní je, že vše lze zařídit z pohodlí domova prostřednictvím vyplnění online formuláře.