Možná už jste o tom slyšeli, hra Warcraft III: Reing of Chaos se vrátí na scénu v nové podobě. Společnost Blizzard Entertaiment to oznámila v roce 2018 na pořádaném BlizzConu. Hra bude v nové grafice a nabídne původní strategickou, propracovanou kampaň, takovou jakou ji už známe. Velký rozdíl bude to, že hra by měla vyjít v HD grafice a to i s datadiskem Warcraft III:The Frozen throne. Podle nejrůznějších spekulací a dohadů, by měli zahájit předělanou verzi již v tomhle roce.
sluchátka s mikrofonem
Můžete se těšit na spoustu nových věcí oproti původní scéně. Děj však zůstane zhruba původní, ten nabídne projití všech ras, od lidí až po nemrtví. Samozřejmě že tvůrci nezůstali jen u nové grafiky, ale také nabídnou mnoho nových úprav. Nové ztvárnění postav je excelentně graficky zpracované, a to už při pohledu na vydané sceenshoty. Další vychytávka bude v podobě ovládání svojí armády, kde byla v původní hře dost složitá a nepřehledná. V neposlední řadě bude také dostupný nový map editor, který nabídne mnoho zajímavých věcí. Takže kdo má jenom trošku větší představivost, může si předělat mapu ke vzhledu svému. Nemůžeme zapomenout taky na staré mapy, které budou podle všeho dostupné i v nové verzi.
počítačový hráč

Ponořte se do téhle staré klasiky a začněte s Arthasem znovu od začátku, kde prostřídáte svoje oblíbené hrdiny a samozřejmě všechny rasy. Přes kouzelnici Jainy Proudmour, nebo šamana Thralla, až třeba po lovce démonů Illidana. Zkrátka si na tom Blizzard nechává záležet, protože už při spuštění Warcraftu III, byl jejich děj kampaně nadčasoví. Možná právě proto, ještě teď nehrajeme a stále čekáme, až dojde hra k dokonalosti.

Na hru nepotřebujete žádné velké parametry, zdaleka si vystačíte i s operační pamětí dvou GB, který už má doma snad každý hráč. Teď zbývá už jenom počkat, až vývojáři pustí hru do prodeje a vy se budete moci vrátit do starých časů.