Hraní her na konzoli nebo počítači. Sledování filmů a televize. Konzumace alkoholu a prohýřené noci. Ano i tohle je zábava, ovšem není moc zdraví prospěšná. Člověk po ní má tendenci tloustnout, více jíst a málo spát. Říkáte si, jak se ale lze zabavit a zároveň udělat něco pro své tělo a své zdraví? Důležité je, zaměřit se na sporty nebo aktivity, které vás baví. Samozřejmě, že pokud se rozhodnete dělat něco, co vás nebude bavit, je jasné, že po chvíli vás to omrzí. Abyste se tedy nemuseli vracet na váš gauč před televizi, zkuste dělat věci, které vás nějakým způsobem naplňují.

Turistika, skákání, radost

· Turistika

Pokud máte zálibu v objevování nových míst, chození do hor nebo procházení měst, je turistika právě pro vás. Pěší turistikou hravě zlepšíte svou fyzičku a zároveň se dostanete na místa, kde jste v životě nebyli. V České republice je navíc obrovské množství značených horských stezek, tudíž nemusíte ani nikam do zahraničí abyste zažily nějaké dobrodružství.
Longboard, zábava

· Týmové sporty

Týmové sporty jsou zábava zejména tehdy, pokud je hrajete s přáteli. Hrají vaši přátelé v nějakém týmu? Neváhejte se k nim přidat. Na zážitky, které při hře zažijete, budete ještě dlouho vzpomínat. Jestli nemáte známé v žádném, již hrajícím, týmu, vytvořte si partou svůj vlastní tým. Nastavte si dobu, kdy se budete setkávat na hřišti (například každý pátek v týdnu) a scházejte se na tréninky. Později se můžete hlásit i do amatérských soutěží a uvidíte svůj progres.

· Individuální sporty

Jste spíše samotář? I pro vás se zábava může stát blahodárnou aktivitou. Na výběr jsou všechny individuální sporty, na které si vzpomenete. Zkuste třeba posilovnu. Volba, která je stále více oblíbená. Můžete začít chodit plavat na místní plavecký bazén. Kupte si longboard nebo kolečkové brusle a jezděte po parku nebo cyklostezkách. I časté projížďky na kole se mohou stát zábavou.