Přijdete domů z práce, najíte se, ulehnete a díváte se každý večer společně na televizi? Není divu, že Vás to přestane bavit a začne štvát. Pokuste si den nejen sobě ale i protějšku zpříjemnit.
Udělejte tajně rezervaci v restauraci
To, že láska prochází žaludkem, je opravdu pravda. Jestliže máte s Vaším protějškem oblíbený pokrm nebo restauraci, zarezervujte Vám stůl na večer. Postavte ho/ji před hotovu věc, že prostě jdete na večeři! Zajisté tímto gestem svého partnera potěšíte, protože určitě do restaurace každý den nechodíte.
pohodový vztah
Sledování filmů tak trochu jinak
Ležíte každý večer na gauči a sledujete televizi, dokud neusnete? Zkuste svojí přítelkyni překvapit. Připravte bublinkovou koupel, nalijte do skleniček víno nebo šampus, zapněte film v koupelně a relaxujte. Toto každou ženu dostane!
Dopřejte tomu druhému
Pokud Váš protějšek přijde ztrhaný z práce, dopřejte mu wellness. Nabídněte mu sami od sebe masáž nebo horkou koupel. Člověku už jen ta nabídka zlepší náladu! S masírováním si dejte pořádně záležet, ať ještě tomu druhému neuškodíte.
Darujte!
Stejně tak jako rádi dostáváte, měli byste rádi i dávat. Hlavně pokud jde o Vaší lásku. Zajděte do obchodu a kupte svému muži nějakou pochutinu, co má moc rád a nemá ji často – třeba nějakou dražší čokoládu. A pokud jste muž, tak své ženě určitě kupte květinu. Na ženu působí kytice jako magnet, stačí i pouze jedna růže k vykouzlení úsměvu.
ve všem společně
Změny ve Vašem intimním životě
Zkuste se zamyslet i nad sexem, také to může být důvod, proč by Váš vztah mohl být stereotypním. Pokud máte pravidlo, kdy sex provozujete, porušte to. Dobré oživení je třeba změna místa – nemusíte spolu trávit Vaší chvilku přece jen v posteli. Přijďte za svým protějškem, když je třeba v koupelně a užijte si to tam. A jestliže Vám změna místa nebude stačit nebo už Vás jiná místa nenapadají, zkuste použít nějaké sexuální pomůcky, tím zajisté Váš zážitek obohatíte.