Mít dobré vztahy v rodině je naprosto složité, a tak vám doporučím, abyste si dobré vztahy v rodině udrželi. Není totiž vůbec nic horšího, než když máte v rodině špatné vztahy. A já vám o tomhle můžu vykládat své.  Protože minulý rok jsem se s mým otcem tak škaredě pohádala, že si i dnes po roce si nemůžeme přijít na jméno. A už ani vlastně nevím, čí to byla vina. Nicméně ale asi ani jeden z nás se nechce tomu druhému omluvit. Je to tím, protože můj otec si myslí, že já jsem ta špatná. A já si myslím zase pravý opak. Nicméně ale já si myslím, že vážně pravda je na mé straně.

Dobré vztahy jsou důležité.

Takže si říkám, že udržet si dobré vztahy v rodině je opravdu důležité. A nemyslím tím jenom v rodině. Taky je mít dobré vztahy ve škole je hodně důležité. Jenom si představte, že ve škole vlastně trávíte taky mnoho svého času. Jste tam vlastně od první až do deváté třídy. Potom jdete na nějakou střední školu a potom možná taky na vysokou školu. A já vám doporučím, abyste si tam udrželi opravdu ty nejlepší vztahy, protože opravdu není nic horšího, než když se třeba v prvním ročníku střední školy s někým hodně škaredě pohádáte.

Rodinu mám ráda.

A potom když se na to ještě pohádáte s někým ostatním. Je pak opravdu velmi složité a nepříjemné se s tím člověkem vídat v celé škole další tři roky. Takže si říkám, že je raději někdy lepší být ticho a něco vytrpět, než pak trpět sami a o hodně déle. Já, abych pravdu řekla, tak raději přetrpím nějaké to zlo krátkodobé, než abych se potom trápila celé tři nebo čtyři roky něčím, že se na mě ostatní dívají skrz prsty. Nebo vám by to nevadilo? Jsou totiž taky lidé, který nevadí, co si o nich ostatní lidé myslí. Mě je to taky jedno, ale zase by mi vadilo, kdyby se se mnou nikdo nebavil a já bych tak byla sama. Samotu nemám ráda a velmi těžce ji snáším. Takže si prosím dodržujte jenom ty nejlepší vztahy v celé společnosti, věřte mi, vrátí se vám to v dobrém.