S pořízením vlastního koupacího zařízení na Vaši zahradu není spojena jen zábava v podobě vodních radovánek, ale také starosti s údržbou celého zařízení a hlavně vody v něm obsažené. K této údržbě Vám nepostačí pouze chlorové a další přípravky, které upravují vodu, ale potřebujete také kvalitní bazénové příslušenství, které Vám v údržbě a péči o Vaše koupací zařízení pomůže a tuto práci Vám hodně usnadní.
float
Tak jen tak pro příklad, pokud chcete používat k péči o vodu tabletové přípravky, je nutné si pořídit dávkovač tablet či plovák, do kterého tablety vložíte, aby se mohly postupně rozpouštět a účinná látka z nich se dostala do celého koupacího zařízení. K tomu, abyste udrželi vodu čistou je zapotřebí se zbavovat nejen bakterií a mikrobů či řas, ale také mechanických nečistot, které se dostanou do vody na tělech koupajících nebo napadají z okolních stromů v průběhu koupání a k odstranění těchto nečistot jistě využijete síťky či vysavače.
A to ještě nejsou všechny potřeby, které naleznete v oddělení bazénového příslušenství. Také zde naleznete náhradní díly či části, které je potřeba k propojení bazénového zařízení s filtrací či s vysavačem, jako jsou hadice, spony, spojky a také různé druhy kartáčů. U síťky či u ručního vysavače oceníte také kvalitní teleskopickou tyč, díky které se dostanete do všech koutů Vašeho koupacího zařízení.
Takže, jak vidíte, bazénové příslušenství je opravdu velmi potřebnou skupinou pomocníků, které je nutné si pořídit už při zakoupení Vašeho bazénu. Už před instalací nadzemního bazénu využijete plachtu, která se dává pod koupací zařízení, aby se nepoškodilo dno a ve dnech, kdy koupání nevyužíváte, se Vám jistě bude hodit krycí plachta.
Všechno toto bazénové příslušenství najdete u nás na jednom místě ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek.puffer